koučink Ostrava
Jsem kouč a mentor
Jsem kouč a mentor
Jsem kouč a mentor
Jsem kouč a mentor
Jsem kouč a mentor
Jsem kouč a mentor
1
1
1
1
1
1

O mně

KDO JSEM?

Jsem prostě životní optimista. Miluji svůj život, svoji rodinu, přátelé, práci, divadla, knížky, vzdělávání a celkově jednoduše lidi. Ve své praxi potkávám mnoho skvělých klientů, které ráda poslouchám, ráda se jich ptám, ráda s nimi spolupracuji a provázím je na jejich cestě ke změně a spokojenosti. V životě se snažím dělat věci, které mají smysl a na kterých skutečně záleží.

JAK PRACUJI?

Při koučování se řadím mezi integrativní kouče, kteří využívají více koučovacích přístupů. Styl určuji podle potřeb klienta a uzavřené zakázky. Jedná se o zvyšování vědomí, sebeosvobození, sociální osvobození, přehodnocení sebe, podmiňování a další. Pracuji s emocemi, vizualizací, vzorci z dětství a budu Vás provázet tak, aby vše vycházelo z Vaší individuality.

ČEMU SE VĚNUJI?

Nabízím formu pomoci, která respektuje Vaši individualitu. Ve své dlouhodobé praxi se věnuji především individuálnímu koučinku, vztahovému koučinku (a to jak v rodinném systému, tak i vztahům v týmech), koučování dětí, párovému koučinku, a také v neposlední řadě firemnímu koučinku. Mohu Vám pomoci se seberozvojem, osobním růstem, zvýšením sebehodnoty a sebejistoty, překonáním překážek a pochopením Vašich bariér, které brání Vaší spokojenosti, taktéž v ujasněním si žebříčku hodnot, pochopením Vaší reality i odpovědnosti, hledáním smyslu života, zvládáním dlouhodobého stresu a únavy.

PRAXE A ZKUŠENOSTI:

Mé vysokoškolské vzdělání je v oboru speciální pedagogika, prevence a resocializace, kterého jsem dosáhla na Ostravské univerzitě. Svůj směr práce jsem si našla ve spojení s koučinkem. Absolvovala jsem vzdělání u instituce International Coach Federation v Praze a stala se akreditovaným externím profesionálním koučem. V oblasti psychologie jsem získala vzdělání a také osvědčení v Centru terapeutických služeb v Ostravě. Stále se v této oblasti vzdělávám a teoretické vzdělání v oblasti psychologie a koučování získávám různými sebezkušenostními kurzy, workshopy. Vzdělávání v této oblasti je pro mne součást mé práce a vzhledem k tomu, kolik dalších směrů, výcviků a technik mne v této oblasti zajímá, budu se ráda vzdělávat dál.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: