koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
1
1
1
1
1
1

Řekněte STOP a začněte žít jak sami chcete

V posledních letech bylo vědecky jednoznačně prokázáno a v praxi potvrzeno, že všichni máme na výběr buď přijímat, co nám náš vlastní mozek nařídí nebo máme možnost svůj mozek řídit sami. Máme možnost jej přimět k pocitům a prožitkům, které zažívat chceme.

Máme tedy na výběr, jestli si sami určíme, jak se chceme v životě cítit a jak svůj život žít nebo jestli se necháme vláčet vlastním mozkem a trpně budeme přijímat jeho samovolnou činnost jako svoji následnou každodenní realitu.

Vzato kolem a kolem, mozek je jen náš orgán jako spousta jiných, ale díky jeho obrovské výkonnosti a všeobecně zažitému pocitu bezmocnosti možná doposud přijímáte skutečnost, že si váš mozek dělá, co chce a vy od něj přijímáte pokyny jak se cítit, co prožívat a vůbec, jak kvalitní život mít.

Jsou tak mezi námi lidé, kteří se rozhodli ukončit život, protože jejich vlastní mozek jim už jiné řešení z jejich těžké situace nenabídl. Jinak řečeno, mozek jim nenabídl jim jiné řešení ze situace, do které je sám svou vlastní činností přivedl. Zdá se vám to absurdní? Ale ono není. Mozek pracuje strojově přesně s tím, co má k dispozici a pokud v jeho nitru převažují negativní emoční nastavení, tak mozek vyhodnotí, že jediné možné východisko je útěk ze života. Lidé, kteří už proto nejsou mezi námi, svému mozku uvěřili. Pracuji často s klienty, kteří už na sebevraždu pomýšleli a znám jejich výchozí emoční nastavení. Dnes tito lidé nechápou, proč svému mozku tolik věřili, ale od té doby na sobě pořádně zapracovali a zásadně si svá emoční nastavení přenastavili. Zjistili, jak diametrálně jinak se dá žít ve stejném světě s jinak nastavenou hlavou.

Je možné mít život ve svých rukou. Je možné cítit a prožívat to, co chceme. Ale svých negativních a škodlivých nastavení, která si náš mozek utvořil a teď z nich utváří naši realitu, je třeba se zbavit. Se starou hlavou nejde dělat nové věci. Pokud se člověk ve svém životě necítí dobře, je čas se zastavit a změnit to. Jen chtít a čekat, že to zařídí někdo jiný a samo se něco stane, je k ničemu. Správnou cestou je přijmutí odpovědnosti za svůj život, za své pocity a za své prožitky. Nikdo jiný je nemůže změnit, než vy sami. Spousta lidí promrhá roky odevzdaností, pocitem bezmoci, pocitem, že jejich životy řídí druzí a snahou změnit ty druhé ke svému prospěchu. To je opět nikam nevedoucí cesta.

Přijďte se naučit, jak reálně díky své osobně změně změníte i to, co teď prožíváte a odneste si svůj nový život. Stojí to za to.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: