koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
1
1
1
1
1
1

Jak ukončit samotu a najít si partnera/partnerku

Skončete s osamělostí, s nevyhovujícími a nikam nevedoucími vztahy. Zjistěte s pomocí kouče, kdo je tím pravým partnerem právě pro vás a přirozeně navažte vztah, ve kterém budete šťastní.

Příčiny samoty a nevyhovujících vztahů

Chybí vám zdravé sebevědomí a myslíte si, že nejste dost dobří pro kvalitní vztah. Myslíte si, že partnerů/partnerek je nedostatek a ti dobří už jsou zadaní. Ujel vám vlak. Máte za sebou zlou vztahovou zkušenost a samota je pro vás bezpečná.

Věříte, že pocitu osamělosti vás zbaví partner. Trpíte nedostatkem lásky a toužíte ji dostat od partnera. Jste-li ve vztahu, přizpůsobujete se partnerovi a pro klid ustupujete. Ve vztahu je něco za něco. Je nemožné mít úplně všechno. Očekáváte, že se partner ve vztahu změní. Od partnera dostáváte, na co sami nestačíte a co byste bez něj neměli. Máte pocit, že je lepší být „alespoň s někým“, než být úplně sami. Naději vidíte ve výměně partnera.

Neznáte ovšem sílu svého podvědomí, které vás opakovaně a to i přes veškerou snahu o změnu, vhání do prakticky stále stejných vztahů, pocitů nebo zkušeností a to i navzdory vaší vůli.

Rozhodli jste se ukončit svoji samotu a přirozeně navázat spokojený a naplněný partnerský vztah? Pak je čas, se výše uvedených přesvědčení pomocí koučinku zbavit a uvolnit tak svůj vztahový potenciál. Přestanete prožívat stále se opakující a nikam nevedoucí situace. Podvědomí, jenž vaše přesvědčení a následně příčiny k různým životním zkušenostem tvoří, je změnitelné, ale pouhým chtěním a bohužel ani snahou, to nejde. Je potřeba na něm účinně zapracovat a přenastavit jej pro váš vztahový prospěch.

Jak vám koučink pomůže

 • Zjistíte, proč jste stále sami nebo se utápíte ve vztazích, které nikam nevedou a v jakých být nechcete.
 • Odhalíte, jaký vliv na samotu nebo nenaplněné vztahy mělo vaše dětství.
 • S pomocí kouče si tyto příčiny jednu po druhé odstraníte a odblokujete si tak svůj vztahový potenciál.
 • Přijdete na to, že mezi samotou a osamělostí je obrovský rozdíl.
 • Naučíte se využít dočasné samoty a vytěžit z ní maximum nejen pro svůj nový naplněný vztah, ale i pro sebe.
 • Poznáte, kdo opravdu jste, co v životě chcete a jaký má být váš partner.
 • Pochopíte, jak nesmyslné je partnera cíleně hledat a že přecházení ze vztahu do vztahu nevede k nalezení pravého protějšku.
 • Naučíte se, jak přirozeně nechat partnera vstoupit do vašeho života.

Jaké výsledky můžete očekávat

 • Budete se cítit se sebou skvěle a zbavíte se osamělosti. Objevíte, jaké to je, mít se zdravě rádi.
 • Dokonale se poznáte a díky tomu zjistíte, jak skutečně vypadá pravý partner pro váš spokojený a naplněný život.
 • Přestanete lovit, hledat a vidět v každém či každé potencionálního partnera.
 • Ten pravý/pravá přirozeně vstoupí do vašeho života.

Chci ukončit samotu a najít si pravého partnera/partnerku

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje ukončení samoty, osamělosti a nalezení pravého životního partnera/životní partnerky. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: