koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
1
1
1
1
1
1

Jak souvisí nemoc s našim životem? Co o nás vypovídá náš zdravotní stav?

Psychosomatika

Není žádnou novinkou či tajemstvím, že zdravotní stav člověka úzce souvisí s jeho životním stylem, povahou, vztahem k sobě samotnému. Je to prakticky zrcadlo způsobu našeho života. A nemoc je informace v souvislosti životního příběhu jednotlivého člověka. Existují lidé, kteří mají různé zdravotní problémy, ale lékaři nejsou schopni určit diagnózu, nejsou schopni jim pomoci. Bolest těla a duše spolu úzce souvisí. Člověk žije ve stálém stresu, nereaguje na drobné signály, které jeho tělo vysílá, a proto si tělo začne řešit problémy po svém, skrz nemoc. Bolest může být třeba i únikovou cestou od nutnosti řešit stresující stavy. Bolest kloubů může být signál, že jsme si naložili více, než zvládneme, hučení v uších může být poplachem při obrovském přívalu negativních informací, nedostatek lásky a pozornosti může být příčinou stonání i u dětí. Samozřejmě lze bolest tlumit léky, ovšem tento způsob je sebezničující. Jak dlouho to člověk může zvládat? Jak dlouho dokáže své tělo klamat?

Naučte se rozumět signálům, které vám tělo nemocí dává, pokud to uděláte, obejdete se bez léků, pokud to sami nezvládnete, vyhledejte specialistu, který se bude zajímat o Vás a Váš život.

Kouč si s vámi povídá a následně Vám ukáže cestu, co máte konkrétně změnit ve svém životě, jaké jsou možnosti a jak dosáhne potřebné změny vedoucí k zlepšení Vašeho životního stylu a tím i zlepšení zdravotního stavu. Začněte si vážit sebe sami. Není to jednoduchá cesta, ale stojí za to.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: