koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
1
1
1
1
1
1

Jak se konečně cítit dobře

Dobrý pocit z každého dne je na světě pro každého. Pokud nechcete čekat na zázraky a svůj život jste nevzdali, pusťte se do následujících tipů. Jsou mostem, po kterém můžete přejít od své dnešní nespokojeností k zítřejšímu pocitu, že i váš život se stává krok po kroku naplněným, ubírá se žádoucím směrem, má smysl a vy se cítíte šťastní a důležití jak pro sebe, tak pro své okolí.

Buďte si vědomi své hodnoty jak pro sebe, tak i pro ostatní

Vaše hodnota je nezpochybnitelná. Zamyslete se nad tím, co všechno jste se v životě naučili, kolik máte zkušeností, v čem jste uspěli a co jste dokázali, jaké máte dobré vlastnosti a schopnosti, co vám jde, čeho si na sobě ceníte a za co vás mají rádi druzí. Nehledejte jen obrovské věci, každá maličkost je součástí vaší celkové hodnoty a není ani důležité, že spoustu věcí umí i druzí. Pro váš život je důležité, že je umíte vy a můžete z nich těžit.

Buďte si jisti, že vaše názory a postoje jsou naprosto v pořádku

Jednoduše proto, protože jsou vaše a jsou s vámi v souladu. Nikdo nemá právo vám říkat, že uvažujete špatně nebo vás manipulovat. Názor druhého můžete kdykoliv přijmout, ale pouze pokud budete sami chtít.

Otevřeně říkejte své názory a buďte na ně hrdí

Je to důležité jak pro vás, tak pro vaše okolí. Prostřednictvím svých názorů seznamujete druhé s tím, jací jste, co se vám líbí a co ne a s čím u vás mohou počítat. Jedině tak můžete získat do svého života vše, co v něm opravdu chcete mít a navázat kvalitní vztahy s lidmi, se kterými si budete rozumět.

Dělejte jen věci, které dělat skutečně chcete

Přestaňte si myslet, že musíte všechno vydržet a že je nutné se podřizovat druhým. Představa, že jsou mezi námi lidé, kterým je potřeba se zavděčit nebo jim podléhat, sídlí jen ve vašem myšlení a odvádí vás od možnosti dělat věci, které opravdu dělat chcete, z čehož pramení nespokojenost, pocit nenaplněnosti, marnosti a frustrace. Ve skutečnosti jsme si rovnocenní a proto je naprosto v pořádku, abyste i vy dělali věci, které pokládáte za důležité a žádoucí. Jedině tak dojdete ke své spokojenosti a budete tím největším přínosem i pro ostatní.

Očekávejte od každého dne to nejlepší

Zaměřte svoji pozornost na očekávání dobrých věcí a hezkých vztahů. Najdete je pak v každém dni a užijete si je naplno! Pokud s vámi někdo hezký vztah mít nechce, je to jeho věc a ne vaše vina, jděte dál a nevěnujte svou energii těm, kteří vám oplácí zlem. Je spousta jiných, se kterými si budete rozumět!

Držím vám palce a ať se vám daří.

Napište mi, potřebujete-li se získáním dobrého pocitu ze života pomoct nebo se mě na cokoliv zeptejte. Jsem tu pro vás a ráda se vám budu věnovat.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: