koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
koučink Ostrava
1
1
1
1
1
1

Chci se naučit zvládat své emoce

Ovládněte, jak se budete v životě cítit i jak se budou ostatní cítit s vámi. Naučte se díky koučinku, jak své emoce řídit a nechat je pracovat ve svůj prospěch.

Jak zvládat své emoce

Emoce jsou výsledkem způsobu smýšlení o sobě a naučeného – zvykového vyhodnocování a řešení situací, do kterých se dostáváme. Způsob smýšlení o sobě i přístup k různým situacím a k životu všeobecně se již od dětství ukládají do našeho podvědomí a můžeme si je představit jako programy, které pak v důsledku spolehlivě řídí naše jednání, pocity a nálady. Je tedy logické, že až na základě změny svého způsobu svého myšlení, nebo-li na základě změny svého „programového vybavení“, lze očekávat změnu svých pocitů ze sebe sama, z okolí, i z různých situací. Naše myšlenky a především automatismus, se kterým se jim poddáváme, aniž bychom je ovlivňovali podle své vůle a potřeby, jsou přímým zdrojem našich emocí, nálad a následně i kvality celého života.

Při koučinku své klienty učím, jak se svým myšlením a především s negativními myšlenkovými vzorci pracovat, jak je ovládat a měnit trvale ve svůj prospěch. Protože mozek, který myšlenky produkuje, je přece naším orgánem a my můžeme účinně ovlivnit, aby pracoval pro nás a ne proti nám.

Jak vám koučink pomůže

  • Díky koučinku odhalíte své osobní negativní myšlenky a myšlenkové vzorce, které vám způsobují nepříjemné a tíživé emoce nebo neschopnost své emoce zvládat.
  • Naučíte se ovládat a prospěšně měnit svůj způsob myšlení a trvale se zbavíte svých negativních myšlenkových vzorců.
  • Zjistíte, jak prakticky a účinně ovládat emoce ke své spokojenosti v každodenním životě.
  • Odhalíte, jak pracovat se svou hlavou, abyste se trvale cítili v životě dobře a měli své emoce pod kontrolou.
  • Budete si určovat, jak se v životě chcete cítit.

Jaké výsledky můžete očekávat

  • přestanete být obětí okolí, situací a především sebe – svého vlastního mozku, který produkuje negace a emoční propady, aniž byste to chtěli
  • vědomě budete ovlivňovat pocity ze svého každodenního života
  • budete mít svůj emoční život ve svých rukou a začnete mít své emoce rádi
  • díky pozitivní přeměně myšlení a z něj pramenících emocí si významně navýšíte kvalitu života ve všech jeho oblastech (vztahy, práce, zdraví a peníze)

Chci umět zvládat své emoce

Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá, ráda vám odpovím. Chcete-li na své pozitivní změně se mnou začít pracovat, proveďte nezávaznou poptávku koučinku, jenž se věnuje zvládání emocí. Každý koučink je zcela individuální podle vaší životní situace, vaší osobnosti a vašich potřeb.

Máte dotaz?

Neváhejte se zeptat: